درباره ما

ما کی هستیم ؟

ما به عنوان یکی از شرکت های تعمیر لوازم خانگی در کشور ، کیفیت بالا را با بهترین قیمت ارائه می دهیم. تیم ما دارای متخصصین با تجربه 15 ساله در تعمیر انواع لوازم خانگی و تجاری می باشد. کارشناسان ما مجموعه کاملی از ابزارها و قطعات یدکی حرفه ای را برای تعمیر و نگهداری لوازم خانگی برندهای معروف در اختیار دارند. ما خرابی های هر پیچیدگی را با موفقیت تعمیر می کنیم و ضمانت بلندمدتی برای انواع کارهای انجام شده ارائه می دهیم..
آموزش تعمیرات لوازم خانگی در دنیای امروز اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. با ظهور تکنولوژی، افراد بیشتری برای تسهیل زندگی خود به لوازم خانگی متکی هستند.

این کار به تخصص یک تکنسین حرفه ای لوازم خانگی نیاز دارد که بتواند مشکل را شناسایی کرده، آن را تشخیص دهد و سپس تعمیرات یا نگهداری لازم را انجام دهد. تعمیرات لوازم خانگی می تواند از تعمیرات ساده مانند تعویض فیوز یا لامپ تا کارهای پیچیده تر مانند تعویض کل برد مدار متغیر باشد. در هر صورت، داشتن یک تکنسین حرفه ای با دانش و تجربه مناسب برای اطمینان از انجام صحیح و ایمن تعمیرات بسیار مهم است. تعمیرات لوازم خانگی می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما داشتن ابزار مناسب برای انجام صحیح کار ضروری است.

چشم انداز و ماموریت ما

تیم تعمیرکالا، متناسب با مشکل، مدل و برند دستگاه؛ بهترین متخصص را به شما اختصاص میدهد. از ابتدای ثبت درخواست تا پایان روز گارانتی از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

چشم انداز

با بکارگیری نیروهای حرفه ای و دوره دیده جهت ارائه کار با کیفیت و با پشتیبانی حرفه ای و ارائه راهکار های متعدد، تیم تعمیرکالا کمک رسان شما عزیزان خواهد بود. با خیال راحت میتوانید تعمیرات لوازم خانگی خود را به ما بسپارید.

ماموریت

ما در تعمیرکالا خدمات تعمیر و نصب لوازم خانگی را با استفاده از قطعات اورجینال و با گارانتی معتبر جهت کاهش هزینه‌ها انجام میدهیم. همچنین با ارائه مشاوره تخصصی توسط کارشناسان خبره کمک به رفع مشکل شما میکنیم.

مشاوره رایگان خود را دریافت کنید

تعمیرکالا از دهه ۱۳۷۰ با تجربه ای در تعمیرات انواع لوازم خانگی در کنار شما بوده و امروز با تعمیر انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه، صوتی و‌ تصویری، صنعتی، ابزار آلات در کنار شما است و در آینده نزدیک با تکمیل کلیه خدمات تعمیرات در کنار شما خواهد بود. همواره با شبکه بزرگی از تعمیرکاران متخصص در کنار شما هستیم، تا با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات را تجربه نمایید.